Узгоджуйте термінові документи в СОТА

852 06.04.2022

 

Український бізнес та економіка переживають істотні зміни й перепони веденню нормальної діяльності: у режим часткової роботи чи припинення функціонування перейшли понад 60-80 % бізнесів за даними різних українських інформаційних джерел. З них 1 % припинили діяльність та не планують відновлення, а 35 % призупинили діяльність, очікуючи настання мирних часів.


«Серед складнощів, що виникають в організації роботи бізнесу, половина опитуваних називають недостатність замовлень. До третини респондентів (29%) скаржаться на проблеми з логістикою» — вказано в аналітичному звіті про стан українського бізнесу під час повномасштабної війни росії з Україною (див. звіт дослідницької компанії Gradus Research).


На плечі підприємців, що змогли адаптуватися, переналаштувати та продовжити діяльність свого бізнесу, впало багато питань щодо оптимізації різних бізнес-процесів. Одним із векторів змін стало питання погодження документів: договорів, актів, рахунків, накладних тощо — зазвичай, обмін документами та очікування їх узгодження могло сягати до 7 днів. Зараз логістика ще більш ускладнена, поштові сервіси перевантажені гуманітарними перевезеннями, а певні з них не можуть функціонувати взагалі.
У цьому матеріалі розповідаємо про обмін електронними документами у хмарному сервісі СОТА.
 


ЯКІ ПРУФИ НАДАЄ СОТА ЩОДО ОПТИМІЗАЦІЇ ДОКУМЕНТООБІГУ?


Мобільність. Найголовніший пруф — можливість роботи з документами без прив’язки до вашого місцеперебування. СОТА працює де б ви не були: в Україні чи поза її межами. Головне — мати доступ до інтернету і ви можете надсилати, приймати й узгоджувати термінові документи з будь-якої точки світу.


Доступ 24/7. Сервіс доступний завжди та з будь-якого пристрою. Усі документи бізнесу під рукою, їх неможливо втратити, загубити, підробити. Авторизація на сервісі здійснюється протягом хвилини за номером телефону або за допомогою особистого ключа.


Безпека та конфіденційність. Отримати й прочитати електронний документ може тільки контрагент, на чий секретний ключ він зашифрований (кваліфікований електронний підпис). Також можна надати особистий доступ співробітнику в налаштуваннях.


Автоматизація. Сервіс максимально зменшує час на опрацювання документів, надаючи доступ до готових шаблонів документів, до яких можна підтягнути реквізити компанії, та пошуковика, що відразу знаходить необхідний документ за ключовим словом. Більшість дій потребують 1-5 хв уваги менеджера. 

Після натискання кнопки «Надіслати», документ миттєво з’явиться у вашого контрагента. СОТА також надає можливість налаштувати миттєві повідомлення про отримання нового документа, адже сервіс працює за принципом електронної пошти.


Законність. Згідно з законодавством України, електронний документ, засвідчений КЕП, має таку ж юридичну силу, як і паперовий, який ви підписали власноруч. На кожен електронний документ у СОТА, перед відправленням, ви накладаєте електронний підпис, і, за необхідності, печатку. Без цього сервіс не пропустить документ далі, оскільки не вважатиме його юридично значущим.
 
 

ЧИ ПОВИНЕН ВАШ КОНТРАГЕНТ КОРИСТУВАТИСЯ СОТА?

Не обов’язково. СОТА надає три варіанти взаємодії:

  • з контрагентом-користувачем вебсервісу СОТА;
  • з користувачами програм M.E.Doc, FlyDoc та Fredo — вони разом із вебсервісом СОТА під’єднані до спільної роумінг-платформи;
  • з користувачами, що не мають сервісу електронного документообігу. Під час підписання документа ви можете натиснути на окрему кнопку й надіслати документ як посилання на вебсторінку СОТА, на електронну пошту чи месенджер, де комунікуєте з контрагентом, — отримувач може відкрити, ознайомитися й узгодити документ з будь-якого пристрою, після цього документ миттєво з’явиться у ваших «вхідних».

 

ПРАЙС
Вартість одного документа складає 1 грн 20 коп. 
Ви самостійно обираєте та оплачуєте необхідну кількість документів. 
Перші 50 документів після реєстрації надаються безоплатно. 
Усі вхідні документи для вас та контрагентів також безплатні. 

Реєструйтеся та узгоджуйте термінові документи онлайн! 


Спробуйте СОТА безплатно тут.
Консультація та підтримка: 
044 206 72 15
044 206 72 25